Başkent Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Bursa

1 Değerlendirme
Başkent Hukuk ve Danışmanlık Bürosu
Demirtaşpaşa Mah. 3. Gönül Sok. No: 36/2
16000 Bursa - Osmangazi
Telefon:
(0224) 271 16 46
ceza
Faks:
(0224) 271 16 46
E-posta:

Tanıtım

Başkent Hukuk ve Danışmanlık Bürosu | Bursa Avukat, Bursa Boşanma Avukatı, Bursa Ceza Avukatı, Bursa İcra Avukatı, Avukat | Bursa Avukat | Başkent Hukuk ve Danışmanlık Bürosu - Bursa Avukat | Başkent Hukuk ve Danışmanlık Bürosu
Avukat Bursa Başkent Hukuk Bürosu, Bursa hukuk bürosu, avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetleri sunan Başkent Hukuk Bürosu resmi web sitesi

 1. Anlaşmalı Boşanma, Kanun Maddeleri ve Örnek Dilekç
 2. Bayanlar için 100 Soru - 100 Cevap
 3. Ceza Hukuku
 4. Kentsel Dönüşüm Hukuku
 5. boşanma davası

Firma tanımlaması
FAALİYET ALANLARIMIZ

Hukuk Büromuzda çalışan avukatlarımız, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç verecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerini kullanırlar. Hukuk büromuz, birlikte çalıştığı diğer illerdeki hukuk büroları vasıtasıyla, müvekkillerin Türkiye'nin her tarafındaki avukat ihtiyacına cevap verebilmektedir.
AİLE HUKUKU

4721 sayılı Türk Medeni Kanunu kapsamında düzenlenen Aile Hukuku, nişanlanma, evlenme, boşanma, evlat edinme, mal rejimleri, aile konutu, soybağı, velayet, nafaka/çocuk nafakası, vesayet ve kayyımlık başlıkları altında açıklanmıştır.

CEZA HUKUKU

Ceza hukuku, genel olarak suç adı verilen toplum düzenini bozan insan davranışları ve bu davranışlara uygulanacak yaptırımları (ceza ve/veya güvenlik tedbiri) düzenleyen hukuk kurallarını ifade eder.

GAYRİMENKUL HUKUKU

Gayrimenkul satımı ve kirası, ipotek tesisi ve fekki, ayni haklara ilişkin tasarruflar ve inşaat sözleşme ve projelerinin hazırlanması gibi gayrimenkul ve eşya hukuku alanında hizmet vermekteyiz.

İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

Bireysel veya kurumsal müvekkillerinin iş yaşamlarının ilgili mevzuat uyarınca düzenlenmesi adına danışmanlık hizmetleri vermekte ve iş hukukundan kaynaklanan tüm uyuşmazlıklarda müvekkilleri temsil etmekteyiz.

REKABET HUKUKU

Türkiye’de Rekabet Hukuku’na ilişkin düzenleme 4054 sayılı Rekabetin Korunması Hakkında Kanun ile getirilmiştir. Ticari anlaşmalar, işlemler ve uyuşmazlıklar ile ilgili hukuki danışmanlık, avukatlık ve temsil hizmetleri sunmaktayız.

SÖZLEŞMELER HUKUKU

Sözleşmelerin düzenlenmesi, geçerliliği, gözden geçirilmesi, feshi, kira sözleşmesinden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü vb. konularda uzman avukatlarımıza danışabilirsiniz.

BİLİŞİM HUKUKU

Teknolojik gelişmeler ile insanoğlunun teknik, ekonomik ve toplumsal alanlarda kullandığı bilginin toplanması, işlenmesi, saklanması ve korunması ile bunlardan doğan ihtilafların çözümü ile ilgil
İngilizce Firma tanımlaması
Suna Un legal services in Bursa and Capital Legal Consulting Firm offers the most rapid and accurate legal solutions to its clients.
Hunting. Mehmet Veli do not SEV And Av. Seydam ŞİMŞEK without departing from the Capital Law and Consulting Firm rights and justice administered by not SEV, fundamental rights and the basis of freedom, which is dominated by the rule of law, rule of law ideal of ensuring fulfillment with every sense and the legal profession in all areas in accordance with the rule of law has its principle, aid in solving common in big cities of Turkey has been a high domain.
Anahtar Sözcükler:
Hukuk, Boşanma, Adalet, Hak, Boşanma Avukatı, Boşanma Davaları, En Iyi Boşanma Avukatı, Avukat Bursa, Bursa Avukat, Anlaşmalı Boşanma Davaları, Anlaşmalı Boşanma Davası, Avukat Burosu, Avukatlık Mesleği, Bursa Baro Avukat, Bursa Barosu, Bursa Boşanma Avukatları, Bursa Boşanma Avukatı, Bursa Hukuk Büroları, Bursa Hukuk Bürosu, Bursa Iyi Boşanma Avukatı, Bursa Online Avukat, Bursa Sendika Hukuku Avukatı, Bursada Avukat, Bursadaki Avukatlar, En Iyi Boşanma Avukatları, Güvenilir Avukat, Güvenilir Hukuk Bürosu, Hukuk Burosu, Hukuk Büroları Bursa, Hukuk Bürosu Bursa, Iyi Boşanma Avukatı, Iyi Hukuk Büroları, Iyi Hukuk Bürosu, Marka Davaları, Marka Davaları Avukat, Marka Patent Avukatı, Patent Davaları, Sendika Davaları, Tanıma ve Tenfiz Davaları, Toplu Iş Hukuku Avukatı, Türkiyede Boşanma, Yabancı Mahkeme Kararı Tanıma, Yabancı Mahkeme Kararı Tenfiz, Yurtdışı Boşanmanın Tanıtılması, Yurtdışında Boşanma
Hizmet Alanları
İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Rize, Kahramanmaraş, Gaziantep, Yalova, Eskişehir,
Konuşulan diller
Türkçe, İngilizce
Kullanılabilen ödeme yöntemleri
 • Nakit Ödeme
  Nakit Ödeme
 • PayPal
  PayPal
 • Seyahat Çeki
  Seyahat Çeki
 • Banka Havale
  Banka Havale
 • MasterCard
  MasterCard
 • Visa
  Visa
 • American Express
  American Express
Resimler yükle

Başkent Hukuk Danışmanlık

Değerlendirmeler

MEHMET VELİ SEVMEZ

, 6 aydan daha fazla

Başkent hukuk ve danışmanlık bürosu avukatlık ve danışmanlık hizmetleri

Hakkında değerlendirme yazınız Başkent Hukuk ve Danışmanlık Bürosu!

Biliyor musunuz Başkent Hukuk ve Danışmanlık Bürosu? O zaman düşüncelerinizi paylaşınız.

İletişim

sevmez mehmet veli
HUKUK DAİRESİ

2242711646

Facebook
Twitter

İndir

logomuz
logomuz
PNG kimden 13.06.2017 - 2437 KB
Dosyasını indirin