AK OTO SERVİS - Ürünler, teklifler, yenilikler

Yenilikler

Ak Oto Servis Açıldı

3 ay önce

Sayın Araç Sahibi

Ak Oto Servis, binek ve hafif ticari tüm marka ve model araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri temel bakım hizmetlerinin sunulduğu, yeni yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla; 1400 m2 kapalı alanda en son teknoloji ekipmanı, geniş yedek parça stoğu, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla profesyonel oto servis yaklaşımı ve ekonomik fiyat avantajını sunuyor.

Aracınıza yapılacak tüm bakım ve onarımlar ilgili araç üreticilerinin onayladığı bakım ve onarım malzemeleri kullanılarak ve teknik şartlarına uygun eğitimli profesyonel personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Araçlarınızla ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personellerle kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş olan servisimiz her geçen gün kendini geliştirmektedir.

 Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak modern ekipman ve cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mekanik bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personeli ile kaliteli hizmet anlayışı ile teslim edebilirsiniz. Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arıza var ise orijinal parçaları ile değiştirilerek tamiri yapılmaktadır.

Sizi de düşünüyoruz ! Vale hizmeti Ak Oto Serviste. Yoğun tempo ile çalışan müşterilerimiz, Aracınızı bakım ya da onarım için Ak Oto Servis uzmanlığına emanet ettiğinizde, size özel konforunu yaşamaya devam edersiniz. Ak Oto Servis güvencesi ile uzman arkadaşlarımız sizin bulunduğunuz adrese gelerek sizden aracınızı ve aracınızla ilgili tespitlerinizi alır, Güvenli ve kontrollü bir sürüş ile aracınızın bir an önce onarıma girmesini sağlar ve sonrasında dilediğiniz yere ücretsiz olarak getirir. Siz işinizden geri kalmazken biz aracınızı yaparız.

Neden Shell PurePlus? Eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ve yeni Shell Helix Ultra Madeni yağlar sektöründe çığır açan eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile, doğal gazdan saf ve temiz bir baz yağ elde edilmektedir. Ham petroldeki kirletici maddelerin bulunmadığı bu saf baz yağ sayesinde Shell, endüstri standartlarının çok üstünde performans sağlayan motor yağları üretmektedir.

Shell PurePlus Teknolojisi, doğal gazı ham petrolde bulunan kirletici maddelerin hiç birisinin bulunmadığı kristal berraklığında bir baz yağa dönüştüren, devrim niteliğinde bir işlemdir. Baz yağ motor yağının yaklaşık %75 ila %80'ini oluşturduğundan yağ kompozisyonundaki önemli bir değişikliktir. Shell Pureplus ve Aktif Temizleme Teknolojilerinin eşsiz bileşiminden oluşan yeni Shell Helix Ultra Motor Yağları, Shell’in bugüne kadar ürettiği en gelişmiş motor yağıdır. Bu eşsiz birleşim, Shell Helix Ultra’nın çok daha yüksek performans, koruma ve temizlik seviyeleri sağlamasını mümkün kılar. Çevreye duyarlı Ak Oto Servis Shell PurePlus tercih ediyor ve Shell Premium Service ünvanıyla hizmet sunmaktan gurur duyuyor.