Mira Davetiye - Ürünler, teklifler, yenilikler

Raporlar/Metinler

Göz Kamaştırıcı Davetiyeler

3 ay önce

Davetiyesiz bir düğün asla düşünülemez. Özellikle sevdikleriniz içi düğün davetiyesinin manevi değeri vardır. Bu nedenle, en güzel davetiyeyi tercih etmek gerekir. Firmamız, Konya davetiye kategorisindeki çalışmalarıyla, oldukça kaliteli çalışmalara imza atmıştır. Liva, klaket, ebru ve daha birçok etkileyici davetiye özellikleriyle evlenecek çiftleri mutlu eden ürünlerimiz, yeni ve etkileyici modellerle satışa sunulmaktadır. Konya’ya özel modellerinde içerisinde yer aldığı davetiye çeşitlerimiz, birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. Kurdele, vav, besleme, tuğra ve Osmanlı kategorisinde üretilen bu davetiye ürünlerimiz, özel yazı yöntemleriyle hazırlanmaktadır.

İstediğiniz Yazıyı Yazdırabilirsiniz

Davetiyede kullanılmak üzere birbirinden etkileyici sözleri sizler için bir araya getiren firmamız, davetiye sözleri kategorisinde, oldukça başarılıdır. Mutlu çiftlerin mutluluğunu, sevdikleriyle paylaşmak için en iyi yol davetiyedir. Düğün, nişan, yemek ve kına gibi organizasyonların saatlerinin de bulunduğu düğün kartlarında, gelinin ve damadın isim ve soy isimleri, isteğe göre yazılmaktadır.

Fiyatlandırma

Fiyatlandırmada, kullanılan kağıt, kullanılan boya ve kullanılan malzeme adeti, etkili rol oynamaktadır. Tuğralı ve yaldızlı davetiyelerle, neşenize neşe katacak birbirinden harika düğün davetiyeleri, firmamızın etkili çalışmalarıyla hazırlanmaktadır. Toplu halde satışa sunulan davetiyelerde, belli bir sayıdan sonra baskı parası alınmamaktadır. Tasarımlar ve yazılar bilgisayarda hazırlandıktan sonra size gönderilir. Siz onay vermeden, baskı işlemi başlamaz. Siz onay verdikten sonra kısa zamanda baskı işlemi biter. Davetiye almadan önce, çalışmalarımızı görmeden karar vermeyin. En güzel düğün, sizin olsun.

Kaynak: https://www.linkedin.com/pulse/göz-kamaştırıcı-davetiyeler-mira-davetiye/

Mutluluk Davetiyeyle Paylaşılır

3 ay önce

Estetik ve etkileyici bütün davetiyeler, herkes tarafından beğenilebilir. Oldukça kaliteli özelliklere sahip, etkileyici sözlerle hazırlanmış bir davetiye, ilk anda herkesi etkiler. Mutluluğu paylaşmanın en pratik yolu olan armoni davetiye ürünleri, püsküllü, isim pencereli, tuğla zeminli, ağaç yapraklı, pembe güllü, kız kulesi, dantelli, kurdelalı, papyonlu, kabartmalı, altın yaldızlı, beyaz güllü, mandallı, renkli yapraklı, pencereli, kilimli ve besmeleli tasarımlarla hazırlanmaktadır. Bütün bu tasarımlarda, isteğe bağlı özel yaldızlı yazı stilleri tercih edilmektedir. Birinci sınıf kalite özellikleriyle tercih edilen bu çalışmalar, aradığınız mükemmel davetiye seçeneklerini sunmaktadır.

Mükemmel Renk ve Dizayn

Etkileyici özellikleriyle, gelin ve damat için çok önemli olan davetiyeler, çok çeşitli olması nedeniyle, seçimi de oldukça zordur. Armoni times kataloğu kategorisinde, seçmekte zorlanacağınız birçok davetiye ürününü, sizler için sitemizde satışa sunuyoruz. Sıradan bir davetiye, misafirlere mutluluk vermez. Etkileyici sözlerle hazırlanmış birçok davetiye çeşidi, firmamız tarafından pratik bir şekilde hazırlanmaktadır. Davetiye seçenekleri kategorisinde, armoni kataloğu, oldukça kaliteli çalışmaları bir araya getirmiştir. Kurdele, papyon, besmele ve daha birçok göz kamaştırıcı çalışma, bu katalogda toplanmıştır.

Davetiyede Mükemmel Çözüm

Düğün telaşı, bir ay önceden başlar ve düğünün sonuna kadar bitmez. Durum böyle olunca, davetiyeye bazen zaman kalmaz. Bu durumda, pratik bir çözüm aranır. Sitemize girip, yüzlerce modeli dakikalar içerisinde tek tek inceleyebilirsiniz. Bu inceleme sonunda, modelin birini beğenip, hemen sipariş edebilirsiniz. Siz düğün telaşıyla uğraşırken, biz davetiyenizi hemen adresinize gönderelim.

Kendinden Zarflı Davetiyeler

3 ay önce

Çizimli, Çiçekli Modeller

Charisma davetiye modellerimiz içerisinde çiçek detaylı ve gelin damat çizimli detaylar yer almaktadır. Bu çizimlerimiz kolaj şeklinde de tasarlanmaktadır. Kalp oyuntularından gelin ve damat isimlerinin göründüğü ek olarak kelebek, kalp ya da dantel işlemelerin davetiyelerimiz üzerinde yer aldığı modellerimiz sitemizde yer almaktadır. Rahle ve Kuran-ı Kerim figürlü davetiyelerimiz de oldukça sık kullanılan ve saklamaya müsait bir kalitede üretilmektedir. Gelinlik ve damatlık çizimlerinin yer aldığı modellerin yanı sıra anahtar kalp gibi bisiklet ya da balon gibi klasik ayrıntıların yer aldığı ama şıklıktan ödün vermeden tasarladığımız ve canlı renklerle bastığımız bu davetiyelerde minik püsküllere de yer vermiş bulunmaktayız. Bu modellerde gölge olarak gelin ve damat figürü de oldukça sık kullanılmıştır.

Kendinden Kapaklı Modeller

Ezgi davetiye modellerimiz kendinden kapaklı olarak tasarlanmaktadır. Ek bir zarfa ihtiyaç duyulmayan bu modeller alt kısım klasik sağ ve sol birbirine geçen kenarlardan oluşan kendinden zarflı modellerimiz arasında yer alır. Yastık görünümünde olan davetiyelerimiz zarfa koyma zahmeti olmadan daha pratik bir kullanım sağlaması ve görselliğe ek olarak tarafımızdan müşterilerimize sunulmaktadır. Birbiri üzerine geçen modeller açılma ve kapanma ayrıntısına sahiptir. Bir oyuntuya sahip olan ve bu oyuntuya minik şeritler bağlanarak çekmeceli modele dönüşen bu modelimiz de oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Hemen tüm modellerde yer alan dini semboller ya da charisma modelde olduğu gibi ezgi davetiye modelimizde de yer almaktadır.