ZGR rent a car - Ürünler, teklifler, yenilikler

Yenilikler

İzmir Havalimanı Rent A Car

5 ay önce

İzmir, konumu bakımından özellikle yaz tatili bakımından çok önemli bir noktadadır. Şehir kendi bünyesinde barındırdığı tatil merkezlerinin yanı sıra, diğer illerdeki önemli tatil beldelerine de geçiş noktasında yer almaktadır. Bu nedenle kişiler İzmir'de havalimanını özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanmaktadır. Uçak seyahati ile şehre gelen kişiler, buradan yapacakları seyahatler için genellikle araç kiralama yöntemini kullanmaktadırlar. Bu ihtiyaca bağlı olarak günümüzde İzmir Havalimanı Rent A Car hizmetleri çok gelişmiştir. Kişiler havaalanından araç kiralayarak, İzmir'deki tatil merkezlerine ulaşım sağlayabilirler. Bunun dışında da Muğla ve Antalya'da bulunan tatil merkezlerini kullanacak kişilerin de İzmir'den araç kiralamayoluna gidebildikleri görülmektedir. Bu sayede seyahatlerini daha kısa ve daha rahat bir hale getirebilmektedirler.

Raporlar/Metinler

İzmir'de araç kiralamak mı istiyorsunuz

5 ay önce

İzmir'de araç kiralamak mı istiyorsunuz ? O zaman izmir rent a car sizin yanınızda.izmir oto kiralama gideceğiniz otel ve farklı destinasyonlardaki hizmet noktaları ile izmir rent a car ayrıcalıklı temiz ve konforlu araba marka modelleriyle izmir oto kiralama tercihinizde izmir rent a car sizin güvenilir çözüm ortağınız.Bizler araba kiralama, rent a car izmir ve izmir oto kiralama mutlu müşteriler hedefindeyiz.izmir rent a car ile araç kiralamak çok kolay!

izmir rent a car ile izmir oto kiralama Misyonumuz, İzmir'in en iyi izmir rent a car tatil veya iş gezileriniz için münhasırlık üzerine odaklanarak, en iyi lüks izmir rent a cararaba kiralama ve servis çözümleri sunmaktır. Her bir müşteriye mükemmel bir uyum sağlamak için kendi bilgi ve deneyimimizi, özel olarak sunulan izmir rent a carseçenekleriyle birleştiriyoruz. Müşterinin beklentilerini karşılayan ve aşan uygun bir izmir rent a car ile izmir oto kiralama hizmeti sunmayı hedefliyoruz ve müşteri memnun olmadığı sürece bizde memnun değiliz. Doğru yolda olmak için izmir rent a car otomobilinizi bizimle kiralayın!

Havaalanına Kiralık Araç Getirebilir Misiniz?

            Havaalanına kiralık araçlar, İzmir havalimanı rent a car seçenekleriyle getirmekteyiz. Uçaktan iner inmez, İzmir havalimanı kiralık oto seçenekleriyle, araç çıkışta sizi bekler durumda olacaktır.

            Böylelikle, taksi ve toplu ulaşım eziyeti çekmeden, İzmir havalimanı kiralık araç seçeneklerinden faydalanmış olacaksınız. İsteğe bağlı olarak İzmir şoförlü kiralamahizmeti de alabilirsiniz. Bu şekilde, araçtan şoför sorumlu olacaktır. Seyahatiniz bittikten sonra, havalimanından, İzmir rent a car yetkilileri, aracı geri teslim alır. Böylelikle, taksi ücretinden de kurtulmuş olursunuz.

            Bu pratik uygulama ile birlikte, İzmir oto kiralama hizmeti, seyahatinizi tatile çevirmektedir. Uçakla ziyarette, en önemli unsur olan İzmir oto kiralama hizmeti, etkili çözümler sunmaktadır. Havalimanına kiralık araç getirerek, İzmir araç kiralama işlerinde daha pratik hale getirilmiştir.

ZGR Rent a Car Mobil Uygulaması - Google Play'de Android Uygulaması İzmir Merkezli Araç Kiralama Şirketi Olan ZGR mobil uygulaması yayında.

Ortaklık Arayışı

Zgr Rent a Car olarak hizmet ağımızı bizlere güç verecek değerli iş ortaklarımız ile genişletmeyi hedeflemekteyiz

5 ay önce

Zgr Rent a Car olarak hizmet ağımızı bizlere güç verecek değerli iş ortaklarımız ile genişletmeyi hedeflemekteyiz. Zgr ailesine katılmakla, otomobil kiralama işini profesyonelce kurup büyütecek ve Türkiye çapında bir organizasyonda yer almanın tüm avantajlarından yararlanacaksınız.
Araç kiralama modelimiz, Türkiye çapında aynı yüksek standartta sürdürmek ve sürekli yenilenen araçlar ile hizmet vermek esasına dayandığından, sistemimizde yer alan iş ortaklarımızın bu standartlar dahilinde iş yapma bilincinde olmaları bizim için vazgeçilmez ön koşuldur.

OFİS - PERSONEL
Her Zgr Rent a Car ofisi, mükemmel müşteri deneyimi sunmayı amaç edinmiş, yeterli deneyim ve sayıdaki personeli görevde bulundurmakla yükümlüdür. Zgr Rent a Car, sürdürülebilir hizmet kalitesinin ekip kalitesi ve memnuniyetine bağlı olduğuna inanır; çalışanlarının kendileri ve paydaşlarına saygı duydukları, üretkenliğin desteklendiği özgür bir çalışma ortamı sunar.

TEMSİLCİLİK BEDELİ
Bölgelerin iş hacimleri ve büyüme kapasiteleri ile doğru orantılı bir temsilcilik bedeli bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

ARAÇ MARKA VE MODELLERİ
Araç kiralama modelimiz sürekli yenilenmekte olup, farklı marka modeller sunulabilmektedir. Zgr’nin belirlediği marka ve modeller hariç araç kiralanamaz.

YAZILIM
Tüm Zgr Rent a Car ofisleri ortak bir yazılım üzerinden hizmet vermektedir, her türlü araç kayıt ve araç hareketini bu yazılım üzerinden gerçekleştirilmesi zorunludur.