Öztemir Branda, İstanbul

Öztemir Branda
Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. No:22
34885 İstanbul - Sancaktepe
0216 622 21 25
0537 781 09 45
0216 622 21 25
ERDAL
Doğrulanmış girdi, güncellendi 3 ay önce

Ekonomik bilgiler

Ticaret sicili
65363856795
Vergi Kimlik no.
65363856795

Tanıtım

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için tente ve branda sektöründe kalite ve değer kriterlerinden asla ödün vermeden, hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında; tente, pergola ve branda sistemleri için çok geniş bir ürün aralığına sahip olarak, otomatik sistemler, motorlu sistemler ve manuel sistemler gibi birçok uygulama sağlayabiliyoruz. Firmamızın gerçekleştirdiği tente sistemlerinde, açık alan, bahçe işletmeleri, teraslar, kafeteryalar, lokantalar ve verandalar için uygulama sistemleri sağlayabiliyoruz. Üretim ve uygulamalarımızı gerçekleştirirken cam, metal, alüminyum doğrama, panel, branda ve üstün nitelikli malzemeler ile uygulamalar sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sağlamak adına, en kaliteli işlemleri gerçekleştirirken, en uygun fiyatlarla memnuniyetinizi ve kaliteyi elde ediyoruz.


Firma tanımlaması
Çağımızın sağlamış olduğu evrensel teknolojik koşulları, uyumlu bir şekilde tesislerimizde kullanarak gerçekleştirdiğimiz her üretimde ve işletmeniz için gerçekleştirdiğimiz her uygulamada, kaliteli sonuçlar elde etmeye başarıyoruz. Sektörümüzde lider bir firma haline gelebilmek için daima ileriye doğru yol alan ve yenilikleri takip eden bir firma olarak, toplumumuza faydalı ve Türk ticaret sektöründe adı geçen bir firma olmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda sizlerin güvenini kazanmayı ve saygınlığımızı arttırmayı amaçlıyoruz. Oluşturduğumuz sistematik çalışma mantığı, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız, iş ahlakına sahip işletme politikamız ve çalışma arzumuz ile birlikte, her işletmenin çalışmak istediği bir firma olmayı hedefliyoruz. Her sektör ile ilişki içerisinde bulunarak, hizmet kapsamını daha geniş bir noktaya ulaştıran bir işletme konumuna gelebilmek için standartlarımızı yükseltmeye gayret gösteriyoruz.

Misyonumuz

Gerçekleştirdiğimiz üretimlerde ve sağladığımız uygulamalarda, toplumsal kurallara, yasalara, çerçevelere, çevreye ve insan sağlığına her zaman önem veren bir işletme olarak, sektörümüzün ve hizmet verdiğimiz sektörlerin bu avantajı elde etmesini sağlamak için çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her hizmette, kalite ve sağlamlığı bir araya getiren ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak daha da üst noktalara taşıyan firmamız, mükemmelliği elde etmek için her zaman güvenilir ve dinamik bir yapı ile hizmet vermeyi bir ilke olarak benimsiyor. Daima gelişim içerisinde ve değişime ayak uyduran bir kurum olabilmek için firmamız, bir dünya markası yaratabilmek adına yüksek hizmet standartlarını ve üstün tasarım anlayışını hizmetlerimizde sağlamaktadır.
Anahtar Sözcükler:
Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Şeffaf Branda, Kamyonet Tentesi, Çift Açılır Tente, Alan Kapatma, Branda İstanbul, Fabrika Bölmeleri, Forklift Kapama
Resimler yükle

Değerlendirmeler

Hakkında bir Yorum yazan ilk kişi olunuz Öztemir Branda!

Deneyimlerinizi paylaşın!

Facebook