Banquet Deluxe Düğün Salonu, İstanbul

Banquet Deluxe Düğün Salonu
Tahtakale Mah. Fırat Sk. İşmekan Plaza Kat:2, Başakşehir
34600 İstanbul - Avcılar
Telefon:
0212 669 6006
E-posta:

Tanıtım

Banquet Deluxe, 15 yıllık Düğün & Davet ve Organizasyon tecrübemiz ve 20 yılı aşkın restorancılık tecrübemiz ile Bahçeşehir'in gözde bölgesi Göletin yanında yeni markamız ile hizmetinizdeyiz.


Firma tanımlaması
Banquet Deluxe, 15 yıllık Düğün&Davet ve Organizasyon tecrübemiz ve 20 yılı aşkın restorancılık tecrübemiz ile Bahçeşehirin gözde bölgesi Göletin yanında yeni markamız ile hizmetinizdeyiz.

Bahçeşehirin göbeğinde; 400 kişilik salon kapasitesi, açılır tavanlı terası, profesyonel mutfak şefi ve ekibinin zengin yemek menüsü ve şık sunumu, otopark problemi olmayan, sevdiklerinizle en mutlu anınızı paylaşabileceğiniz eşsiz bir mekan.

Düğün, Nişan, Kına, Balo, Davet, Toplantı, Baby Shower, Doğum Günü, Mezuniyet organizasyonlarınızı yapabileceğiniz, Profesyonel hizmeti deneyim edebileceğiniz, en mutlu gününüzü peri masalına dönüştürebileceğiniz bir mekan için ilk görmeniz gereken salon. Farklı ve şık tasarıma sahip olan bu salon; seçtiğiniz tarz ile süslenmiş müzik yelpazesi ve kusursuz hizmet sunumu ile davetlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday.

Hizmetlerimiz:

Düğün
Nikah ve Nikah Sonrası Yemek
Kına
Nişan
Sünnet Düğünü
Kurumsal Yemekler
Bekarlığa Veda Partisi
Baby Shower
Doğum Günü
Konferans & Eğitimler ve Toplantı
Anahtar Sözcükler:
Düğün, düğün salonu, Davet Organizasyon, Doğum Günü, Kına Salonu, Toplantı Yemekleri, Toplantı Organizasyon, Bahçeşehir Düğün, Başakşehir Düğün
Konuşulan diller
Türkçe, İngilizce
Resimler yükle

Değerlendirmeler

Hakkında bir Yorum yazan ilk kişi olunuz Banquet Deluxe Düğün Salonu!

Deneyimlerinizi paylaşın!

Facebook
Twitter

İndir

Menü Katalog
Menü Katalog
PDF kimden 14.06.2017 - 1381 KB
Dosyasını indirin