Teknik Paten Havalandırma & Klima, İstanbul

Teknik Paten Havalandırma & Klima
Altın Bakkal Sokak N:4/A
34453 İstanbul - Beyoğlu
34453
Tarlabaşı
GSM:
05324513416
Genel İletişim
E-posta:
Doğrulanmış girdi, güncellendi 5 ay önce

Tanıtım

Teknik Paten Havalandırma olarak müşteri kitlemize 1998 yılından bu yana en kaliteli ve düzgün hizmeti vermeye gayret gösterdik. Havalandırma kanalı sistemleri ve klima montajı, tamiri, satışı, imalatı, bakımı, temizliği ve servisi alanlarının hepsinde birden hizmet sunmaktayız.

  1. Havalandırma Kanalı Temizliği

Firma tanımlaması
Havalandırma & klima montajı, imalatı, satışı, bakımı, temizliği ve tamiri alanlarında hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimize 1998 yılından bugüne kadar devam etmekteyiz. Bu süreç içinde Türkiye'nin kendi sektörlerinin en büyüklerine servis, montaj ve satış hizmetleri vermiş bulunmaktayız.

Havalandırma kanalı ve havalandırma sistemlerini özellikle restaurant, fabrika, plaza, havaalanı, bar & cafe, hastane, işyeri, devlet daireleri gibi belli bir büyüklüğe sahip olan binalara sunmaktayız. Bu büyük binalarda ortamda bulunan duman ve kokuların devamlı surette dışarıya tahliye edilmesi insan sağlığı, yaşam kalitesi ve çalışma performansı bakımından elzemdir.

Klima hizmetlerimiz ise yukarıda saydığımız binalar da dahil olmak üzere ev ve her türlü ofis ortamı için sunulmaktadır.

Tüm havalandırma ve klima hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyetine sahiptir.

Havalandırma kanalı & sistemleri ve klima hizmetlerimizde yukarıda yazdığımız gibi montaj ve imalat yanında temizlik ve bakım gibi hizmetlerimiz de vardır. Bunun yanında kanal tipi fan, havalandırma borusu, havalandırma menfezi, radyal fan, salyangoz fan, havalandırma fanı gibi ihtiyaç doğrultusunda tedarik edilecek parçaların tedariğini gerçekleştirip montajını da üstlenmekteyiz.

Sunduğumuz hizmetlerin teknik ve diğer ayrıntılarını web sitemizden öğrenebilir veya her türlü sorularınız için haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz.
Anahtar Sözcükler:
klima servisi, klima montaj, havalandırma kanalı, klima bakım servisi, havalandırma kanalı imalatı, havalandırma kanalı temizliği, istanbul klima servisi, klima tamir servisi, fabrika havalandırma sistemi, havalandırma montajı, istanbul havalandırma kanalı, restaurant havalandırma sistemi
Resimler yükle

Değerlendirmeler

Hakkında bir Yorum yazan ilk kişi olunuz Teknik Paten Havalandırma & Klima!

Deneyimlerinizi paylaşın!