Samet Nakliyat, Kayseri

Samet Nakliyat
Fatih Mah. Akçay Apt. Akçay Sok. No: 61/c
38010 Kayseri - Kocasinan
Posta Kutusu 38010
Kayserı
Doğrulanmış girdi, güncellendi 3 ay önce

Tanıtım

Samet Nakliyat 2003 yılında Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma alanında hizmet vermeye başlamıştır. Şehir içi Eşya taşımacılığı alanında önceleri tek bir kamyon ile başladığımız işimize yeni kamyonlar ekleyerek hizmet ağımızı genişlettik ve bugünkü konuma gelebilmek için sektörde yaşanan her türlü gelişmeyi ve teknolojik imkanları yakından takip ederek ulaşmış bulunuyoruz. Kayseri merkezli olarak hizmet veren firmamız, gelişmeler neticesinde Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliye, iş yeri taşımacılığı ve özel taşıma çeşitlerinin tümünü sunmakta ve sizlere profesyonel hizmet vermektedir.


Firma tanımlaması
Samet Nakliyat Evden Eve Taşımacılık hizmetlerinin yanısıra bünyesinde bulundurduğu mobilya asansörü sayesinde Asansörlü Taşımacılık ve Ofis Taşımaclığı alanında da sizlere kusursuz hizmet veren bir firmadır. Şehirlerarası yüklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz firmamız yükünüzü emniyetli ve taşıma sigortalı bir şekilde yerine tam zamanında ulaştırır. Özellikle Evden eve ve Ofis Taşımacılığı alanında Paketleme ve ambalaj hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hiç bir zarar görmeden büyük bir titizlikle taşınarak yıpranmaları ve eskimeleri önlenmiş olur.

Samet Nakliyat sizler için hem Şehir içi Eşya ve Ofis Taşımacılığı alanında hem de Şehirler arası Yük tartışmalarınızda emniyetli ve sigortalı taşıma hizmetleri sunan profesyonel Nakliyat firmasıdır. Uzun yıllardır eşyalarınızı ve yüklerinizi Profesyonel taşıma elemanları ve alanında yüksek tecrübeye sahip olan şoför kadrosu sayesinde titizlikle taşıyoruz.nakliyat hizmetin de kaliteli profesyonel anlamda işini en iyi şekilde yapan kayseri evden eve nakliyat firması asansörlü nakliyat sigortalı, paketleme, sökme takma, ücretsiz eksper hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Anahtar Sözcükler:
Nakliyat, Evden, Eve, Kayseri
Hizmet Alanları
Kayseri, İstanbul, Ankara, İzmir
Konuşulan diller
Almanca, İngilizce, Türkçe
Kullanılabilen ödeme yöntemleri
 • Nakit Ödeme
  Nakit Ödeme
 • Banka Havale
  Banka Havale
 • MasterCard
  MasterCard
 • Visa
  Visa
Resimler yükle

Değerlendirmeler

Hakkında bir Yorum yazan ilk kişi olunuz Samet Nakliyat!

Deneyimlerinizi paylaşın!

İletişim

kızmaz zafer
MÜSTERİ HİZMETİ

Mesaj gönder

5356978609

5356978609

  Ürünler

  SAMET
  EVDEN EVE NAKLİYAT KAYSERİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

  İndir

  samet
  samet
  JPG kimden 24.02.2018 - 12 KB
  Dosyasını indirin