MİR TEMİZLİK, Konya

MİR TEMİZLİK
Karacihan Mah. Kahraman Cad. No:9/A
42080 Konya - Karatay
GSM:
(0541) 816 61 30
GSM:
(0507) 594 63 03
E-posta:

Tanıtım

MİR TEMİZLİK; İş ve yaşam alanlarınızın hijyenik temizliği alanında faaliyet göstermektedir.
Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.


Firma tanımlaması
Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve zamanında iş  teslimidir.
Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğiyle doğru orantılıdır. Doğru yapılmayan temizlik kirliliğin daha geniş alanlara yayılmasına sebep olur. Bu da sağlığımızı tehlikeye atmak demektir.
Farklı iş ve yaşam alanlarının temizlenmesi demek; teknolojik makina ve ekipmanlar kullanılarak yapılan temizlik demektir.
Temizlik hizmetlerimizde; temizliği yapılacak yer ve mekana uygun makinalar kullanırız. El ile temizlik bir yere kadar olabilir, fakat sert zeminlerin temizlenmesi ve cilalanması mutlaka makina ve diğer yardımcı ekipmanlarla yapılmalıdır.
Temizlik Konusunda proofesyonel olmayan ekipten sonra, kalan kısmları da siz temizlemek istemiyorsanız, firmamızla görüşmeden taleplerinize yön vermeyin.
Anahtar Sözcükler:
Temizlik Şirketi, Inşaat Sonrası Temizliği, Konya Genel Temizlik, Konyada Temizlik Firması, Inşaat Temizlik, Ev Temizlik Firması, Ev Temizlik Şirketleri Fiyatları Konya, Ev Temizlik Hizmetleri, Ev Temizliği Fiyatları Konya, Inşaat Sonrası Ev Temizliği, Inşaat Sonrası Temizlik Fiyatları, Karatay Selçuklu Temizlik Firması, Konya Temizlik Firması Firmaları, Konyada Temizlik Firmaları Şirketleri, Mir Ev Işyeri Temizliği Konya, Selçuklu Meram Temizlik, Temizlik Ev
Resimler yükle

Değerlendirmeler

Hakkında bir Yorum yazan ilk kişi olunuz MİR TEMİZLİK!

Deneyimlerinizi paylaşın!